Linda Noskova — Magda Linette [RELACJA NA ŻYWO]

Linda Noskova — Magda Linette to mecz półfinału turnieju WTA 250 w Pradze. Czy reprezentantka Polski poradzi sobie z 27. w światowym rankingu Czeszką? Zapraszamy na relację “na żywo” z meczu Linda Noskova — Magda Linette.

Magda Linette ma za sobą serię trzech wygranych z rzędu. W Pradze najpierw pokonała Mone Barthel bez straty seta, potem jeszcze łatwiej poradziła sobie z Rebeką Masarovą, by w walce o półfinał w trzech setach ograć Wiktorię Tomową. Teraz przed Polką szansa na awans do finału i rywalizację z Magdaleną Fręch. Najpierw musi pokonać jednak Lindę Noskovą, a to Czeszka jest sporą faworytką tego spotkania.

Linda Noskova i Magda Linette zameldowały się właśnie na korcie!

Linette we wczorajszym półfinale ograła Wiktoriję Tomową 4:6, 6:3, 6:2. Dziś jej rywalką będzie reprezentantka gospodarzy Linda Noskova. Panie na kort wyjdą około godziny 13:05.

Fręch znów przegrała w Czechach pierwszego seta, ale cierpliwie dążyła do celu i odniosła wielki sukces. W półfinałowym pojedynku pomogły jej problemy zdrowotne 16-letniej sensacji turnieju rangi WTA 250. Łodzianka wygrywała 3:6, 6:0, 4:2, gdy rywalka zdecydowała się na krecz. Teraz 26-latka może czekać na ruch Magdy Linette, która również jest w grze o tytuł za naszą południową granicą

Jest szansa na polski finał w Pradze! Pewna gry w meczu o tytuł jest już Magdalena Fręch, która przed momentem pokonała Laurę Samson. Drugie półfinalistki w stolicy Czech to Linda Noskova i Magda Linette!