Świątek – Begu RELACJA NA ŻYWO: Świątek rozpoczyna walkę na igrzyskach! Rumunka rywalką

Witamy w relacji na żywo z meczu Iga Świątek – Irina-Camelia Begu. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 12:00. Bądźcie z nami!

Iga Świątek po krótkiej przerwie wraca na korty Rolanda Garrosa, gdzie już kilkukrotnie święciła wielkie triumfy. Reprezentantka Polski od dawna wymieniana jest wśród zawodniczek, które powinny sięgnąć na IO Paryż 2024 po złoty medal. Zwłaszcza, że wiele groźnych rywalek Świątek zdecydowało się wycofać z olimpijskiego turnieju i w grze pozostało tylko kilka czołowych zawodniczek. Nie zmienia to faktu, że Polka w każdym meczu będzie musiała zagrać na maksimum swoich możliwości. Świątek rywalizację zacznie już w sobotnie popołudnie, gdy na korcie centralnym zmierzy się z Iriną-Camelią Begu. Dotychczas reprezentantka Polski z Rumunką zagrały tylko raz. Miało to miejsce na Wimbledonie w 2021 roku. Wówczas Świątek gładko rozprawiła się z rywalką, która w całym meczu wygrała tylko jednego gemaDziś pogoda w Paryżu nie sprzyja, bo pada deszcz, ale na szczęście na korcie centralnym, gdzie wystąpi Świątek, jest zasuwany dach. Dlatego nic nie powinno przeszkodzić w tym, aby za kilka minut Polka i Rumunka pojawiły się na arenie.

Na ten moment czekało wielu fanów tenisa! Iga Świątek w sobotnie południe rozpocznie walkę na igrzyskach olimpijskich w Paryżu. Wielu wierzy, że będzie to pierwszy krok w kierunku złotego medalu. Polka jest bowiem zdecydowaną faworytką do zwycięstwa na turnieju olimpijskim.

Dzień dobry! Zapraszamy na relację na żywo z meczu tenisowego na igrzyskach olimpijskich w Paryżu! Iga Świątek zmierzy się z Iriną-Camelią Begu!

Dzień dobry! Zapraszamy na relację na żywo z meczu tenisowego na igrzyskach olimpijskich w Paryżu! Iga Świątek zmierzy się z Iriną-Camelią Begu!Witamy w relacji na żywo z meczu Iga Świątek – Irina-Camelia Begu. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 12:00. Bądźcie z nami!