Czyste szaleństwo! Narzeczony oszalał z radości po medalu Natalii Kaczmarek [WIDEO]

Natalia Kaczmarek wywalczyła brązowy medal w biegu na 400 m na igrzyskach olimpijskich w Paryżu! Z wysokości trybun lekkoatletkę wspierał jej narzeczony Konrad Bukowiecki, z którym niebawem stanie na ślubnym kobiercu. W sieci pojawiły się nagrania, na których uwieczniono reakcję kulomiota. 27-latek bardzo przeżywał start swojej przyszłej żony.

Natalia Kaczmarek zajęła trzecie miejsce w finale biegu na 400 m. Polka linię mety przekroczyła z czasem 48.98 s. Mistrzynią olimpijską została Marileidy Paulino z Dominikany (48.17), a po srebro sięgnęła Salwa Eid Naser z Bahrajnu (48.53).

Tak Konrad Bukowiecki zareagował na medal Natalii Kaczmarek!
Na trybunach nie mogło zabraknąć Konrada Bukowieckiego, który jest wiernym fanem swojej ukochanej. Kulomiot bardzo emocjonował się biegiem Natalii Kaczmarek. Gdy Polka przekroczyła linię mety jako trzecia, jej narzeczony wprost oszalał z radości. Radości nie kryli też trener Marek Rożej i fizjoterapeuta Rafał Miaskowski

Na profilu TVP Sport na portalu X pojawił się filmik nakręcony z innej perspektywy. “Nie zobaczycie dziś piękniejszego obrazka (oprócz Natalii Kaczmarek odbierającej brązowy medal igrzysk olimpijskich)” — brzmiał fragment wpisu.