Świątek – Andriejewa RELACJA NA ŻYWO WTA Cincinnati ćwierćfinał Świątek – Andriejewa LIVE ONLINE WYNIK

Turniej w Cincinnati to kolejna impreza z udziałem Igi Świątek. 2 sierpnia Polka zakończyła zmagania w igrzyskach olimpijskich w Paryżu. Liderka światowego rankingu nie zdołała wywalczyć wymarzonego złotego medalu, ale nie wróciła bez niczego, ponieważ w meczu o trzecie miejsce Anna Karolina Schmiedlova nie miała najmniejszych szans z Polką i po dwóch setach Świątek mogła się cieszyć ze zdobycia brązowego medalu na tej prestiżowej imprezie. Po niespełna dwóch tygodniach liderka światowego rankingu rozpoczęła walkę w turnieju WTA Cincinnati. 23-latka w pierwszym spotkaniu nie miała najłatwiejszej przeprawy, ponieważ Warwara Graczowa zdołała w drugim secie wygrać z Polką i dopiero w trzeciej odsłonie liderka światowego rankingu przechyliła szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Natomiast w walce o ćwierćfinał błyskawicznie rozprawiła się z Ukrainką – Martą Kostiuk. Kolejną rywalką Świątek jest młoda i utalentowana Mirra Andriejewa. Jeśli Polce uda się wygrać z 17-latką to czeka ją starcie ze zwyciężczynią meczu Aryna Sabalenka – Ludmiła Samsonowa.

Iga Świątek – Mirra Andriejewa 0:0
Witamy w relacji na żywo z meczu ćwierćfinałowego na turnieju WTA Cincinnati. Iga Świątek powalczy o półfinał z Mirrą Andriejewą. Początek spotkania zaplanowany jest na godzinę 17:00.