Kuriozalny wpis FC Barcelona ws. Lewandowskiego. Fani nie dowierzają.

FC Barcelona przygotowuje się do sobotniego meczu z Athletikiem Bilbao. Będzie to kolejny, trudny test na starcie sezonu dla ekipy trenera Hansiego Flicka. Niemiecki szkoleniowiec ma świadomość tego, z jak groźnym rywalem przyjdzie mu się mierzyć, lecz ma przy tym nadzieję na to, że katalońska publiczność poniesie jego zespół do zwycięstwa.

Athletic to jedna z drużyn, które w ostatnich latach przebiegły najwięcej kilometrów. Fizycznie są bardzo silni i mają świetnego trenera. To będzie ciężki mecz. (…) To bardzo ważne, aby mieć wsparcie fanów. To nas wzmocni

~ powiedział były szkoleniowiec Bayernu Monachium podczas piątkowej konferencji prasowej

Przy okazji treningów FC Barcelona aktywnością wykazywał się klubowy dział odpowiedzialny za media społecznościowe. Jeden z opublikowanych przez niego postów był jednak bardzo zaskakujący. A jego głównym bohaterem był… Robert Lewandowski.

Kuriozalny wpis FC Barcelona. Lewina komentarzy pod zdjęciem Lewandowskiego

Kapitan reprezentacji Polski został uchwycony przez fotografa Barcelony podczas zagrywania górnej piłki. Wrzucony do sieci post został jeszcze jednak okraszony zbliżeniem na zgięte lewe kolano 36-latka. Na pierwszy rzut oka nie widać w tym nic zaskakującego, poza… wystającymi żyłami.

Znaczna część kibiców nie zrozumiała więc, dlaczego FC Barcelona zdecydowała się na publikację takiego postu i nie mogła w to uwierzyć.

“???”, “Usuńcie to, proszę”, “O co chodzi?”, “Cringe”, “???”, “Co to jest”

~ można przeczytać w komentarzach

Sam Robert Lewandowski w środę 21 sierpnia świętował swoje 36. urodziny. Polski napastnik w świetnym stylu rozpoczął nowy sezon La Liga – został bohaterem FC Barcelona, strzelając oba gole w wygranym 2:1 meczu z Valencią.

• To bardzo ważne, aby wygrać. W pierwszej połowie nie graliśmy dobrze, ale później poszło już znacznie lepiej. W drugiej połowie, z wieloma młodymi ludźmi, spisaliśmy się bardzo dobrze. (…) Kluczem był remis przed przerwą. (…) Moim celem jest strzelanie bramek, zawsze nie wiem, ile strzelę, ale ważne jest, aby strzelać dla pewności siebie. To bardzo dobrze, że zaczynam w ten sposób. Myślę, że mogliśmy wygrać większą liczbą bramek, ale ostatecznie wygraliśmy, a to było najważniejsze – powiedział po tamtym spotkaniu Robert Lewandowski, cytowany przez kataloński dziennik “Sport”.