To był pewny punkt dla rywalki. Ale wtedy Magdalena Fręch zrobiła to [WIDEO]

Przegląd Sportowy OnetTenisTo był pewny punkt dla rywalki. Ale wtedy Magdalena Fręch zrobiła to [WIDEO]

Mimo przegranej w ćwierćfinale turnieju WTA w meksykańskim Monterrey z Emmą Navarro Magdalena Fręch dała pokaz swojej waleczności i zaangażowania. Kilka jej akcji zasługuje na wielkie uznanie, ponieważ mogłoby się wydawać, że są to przegrane punkty. Polka jednak walczyła o każdą piłkę i zbierała za to zasłużone brawa. Szczególnie jedna jej akcja może robić wielkie wrażenie.

Więcej informacji znajdziesz w Przeglądzie Sportowym Onet

Turniej w Monterrey był ostatnim sprawdzianem dla Magdaleny Fręch przed zbliżającym się US Open. W Meksyku udało jej się dotrzeć do ćwierćfinału, w którym uległa wyżej notowanej Amerykance Emmie Navarro (13. miejsce w rankingu WTA) 7:6 (7-3), 0:6, 2:6.

Sensacyjny set Magdaleny Fręch w walce o półfinał! A potem gwiazda się wściekła

W meczu nie brakowało pięknych akcji

Polka nie poddała się jednak bez walki. Jej zaangażowanie często było nagradzane głośnymi brawami przez widownię. Gdy patrzy się na niektóre akcje Fręch, ręce same składają się do oklasków. Na początku drugiego seta nasza zawodniczka rozegrała niesamowitą akcję, dzięki której obroniła break pointa.

Tak efektownych w tym spotkaniu nie brakowało. Innym przykładem jest sytuacja z pierwszego seta, gdy Fręch po długiej akcji wyprowadziła fantastyczne uderzenie, które zakończyło wymianę. Navarro od razu wiedziała, że nie zdąży dobiec do tej piłki.
Rywalka umiała odpowiedzieć

Trzeba jednak podkreślić, że nie tylko Polka popisywała się w tym meczu fantastycznymi zagraniami. Jej rywalka w pewnym momencie zaczęła grać zdecydowanie lepiej, w sposób dla Fręch nieosiągalny i przechyliła szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Dodawała do swoich zagrań odrobinę tenisowej magii, jak na przykład w akcji, którą zakończyła świetnym skrótem.

Iga Świątek traci rywalkę! Sensacyjne wycofanie z US Open, znamy powód

W pierwszym secie Navarro była już bliska wygranej, prowadziła bowiem 5:2 i miała nawet piłkę setową. Fręch udało się jednak odwrócić losy partii i ostatecznie wygrać ją po tie-breaku. Zanim do tego doszło, to jednak Amerykanka dominowała. W jednej z wymian Fręch ruszyła do siatki, jednak Navarro wyprowadziła uderzenie po skosie, które było poza zasięgiem Polki.