Magda Linette wpadła w szał. Zaczęła “okładać się” rakietą [WIDEO]

Magda Linette wpadła w szał. Zaczęła “okładać się” rakietą [WIDEO]Magda Linette sensacyjnie poległa 4:6, 3:6 z 16-letnią Ivą Jović. Podczas meczu Polka wpadła w szał i zaczęła bić się po nogach ramą od rakiety. Zobacz nagranie.Po niezwykłej walce najpierw Magdalena Fręch, a następnie Maks Kaśnikowski przegrali w poniedziałek swoje mecze pierwszej rundy US Open. Niestety jeszcze tej samej nocy poległa Magda Linette, która była faworytką starcia z 16-letnią Amerykanką serbskiego pochodzenia, która dopiero wchodzi w świat wielkiego tenisa. Iva Jović sprawiła jednak sensację, wygrywając najważniejszy mecz w swojej dotychczasowej karierze. Została tym samym najmłodszą Amerykanką, która wygrała mecz w głównej drabince turnieju kobiet na US Open od 2000 rRywalka, która dostała się do turnieju dzięki dzikiej karcie, zaskakiwała od początku meczu. Zaciętego pierwszego seta wygrała 6:4, przełamując Polkę w pierwszym i trzecim gemie. Po przegranej piłce nasza tenisistka nie kryła wściekłości. “W jakąś tenisową furię wpadła Magda Linette. Zaczęła się okładać ramą rakiety po nogach” — zauważył komentator Eurosport. Zobacz nagranie:W drugim secie 389. zawodniczka świata wygrała w samej końcówce 6:3. W nim również nie brakowało nerwowych zachowań u Linette

Iga Świątek rozpocznie występy w tegorocznym US Open od meczu z Kamilą Rachimową. Początek we wtorek o 18.00, relację na żywo śledzić będzie można w Przeglądzie Sportowym Onet