Nokaut w meczu Aryny Sabalenki! Wystarczyło 61 minut, pokaz siły

Przełamanie przyszło jednak w szóstym gemie. Bronzetti prowadziła w nim co prawda 40:15, ale ryzykowne zagrania Sabalenki przyniosły efekt i wygrała cztery kolejne akcje. Autowy forhend Włoszki dał Białorusince przewagę, którą utrzymała już do końca seta i wygrała go 6:3.

Do końca meczu nie nastąpił już żaden zwrot. Bronzetti zdołała wygrać jeden ze swoich gemów serwisowych, ale to wszystko, na co było ją stać tego dnia. Sabalenka wciąż grała agresywnie, a do tego regularnie. Przy piłce meczowej zagrała drop shota, a autowe odegranie rywalki dało jej wygraną 6:1 w drugiej partii.

Do końca meczu nie nastąpił już żaden zwrot. Bronzetti zdołała wygrać jeden ze swoich gemów serwisowych, ale to wszystko, na co było ją stać tego dnia. Sabalenka wciąż grała agresywnie, a do tego regularnie. Przy piłce meczowej zagrała drop shota, a autowe odegranie rywalki dało jej wygraną 6:1 w drugiej partii.Drugi mecz Aryny Sabalenki podczas US Open i po drugi pokazała ona olbrzymią moc. Tym razem Białorusinka okazała się lepsza od Włoszki Lucii Bronzetti 6:3, 6:1 w nieco ponad godzinę. Wiceliderka światowego rankingu gra bardzo agresywnie, regularnie i straszy pozostałe zawodniczki. Sabalenka wyrasta na główną faworytkę ostatniego Wielkiego Szlema w roku.Nokaut w meczu Aryny Sabalenki! Wystarczyło 61 minut, pokaz siłyMecz z Włoszką zaczął się jednak od bardzo wyrównanej gry. Sabalenka nie miała żadnych kłopotów z utrzymywaniem własnego serwisu, ale problemy sprawiał jej return, z czego skrzętnie korzystała Bronzetti. Efektem tego było prowadzenie Białorusinki 3:2, ale bez przewagi przełamania.Pewna wygrana Aryny Sabalenki na US Open