Zaskakująca zmiana w US Open. A potem popis Jana Zielińskiego

Jan Zieliński i Su-wei Hsieh pozostają w walce o trzeci wielkoszlemowy tytuł w karierze! Po tym, jak z rywalizacji w grze mieszanej wycofali się Amerykanie Katie Volynets/Rajeev Ram, ich miejsce błyskawicznie zajęli Ulrikke Eikei i Maximo Gonzalez. Norweżka i Argentyńczyk nie mieli szans! Polak i Tajwanka wygrali pierwszy mecz na US Open 6:2, 6:3. Nasz tenisista myślami jest już przy meczu gry podwójnej z Hugo Nysem.

Zaskakująca zmiana w US Open. A potem popis Jana ZielińskiegoJan Zieliński i Su-wei Hsieh pozostają w walce o trzeci wielkoszlemowy tytuł w karierze! Po tym, jak z rywalizacji w grze mieszanej wycofali się Amerykanie Katie Volynets/Rajeev Ram, ich miejsce błyskawicznie zajęli Ulrikke Eikei i Maximo Gonzalez. Norweżka i Argentyńczyk nie mieli szans! Polak i Tajwanka wygrali pierwszy mecz na US Open 6:2, 6:3. Nasz tenisista myślami jest już przy meczu gry podwójnej z Hugo Nysem.Polski tenisista ma nadzieję na kontynuację kapitalnej passy związanej z wielkoszlemową rywalizacją. Już teraz może tytułować się dwukrotnym zwycięzcą turniejów najwyższej rangi w grze mieszanej w 2024 r. Razem z Tajwanką zaczął właśnie kolejną Jan Zieliński i Su-wei Hsieh walczą o trzeci wielkoszlemowy tytuł!
Na start nie obyło się bez komplikacji. Na szczęście nie chodzi o grę Polaka, a o rywali. Katie Volynets i Rajeev Ram wycofali się z rywalizacji, a za nich wskoczyli Norweżka Ulrikke Eikei i Argentyńczyk Maximo Gonzalez.

Sprawdź: Nagły koniec meczu Novaka Djokovicia. Działo się w nocy w US Open
Zastępujący zawodników gospodarzy tenisiści nie mieli szans w starciu z faworytami. Polak i Tajwanka na przełamanie musieli jednak chwilę poczekać. Udało się w szóstym gemie, gdy wyszli na prowadzenie 4:2, a później przedłużyli serię i zgarnęli seta po wyniku 6:2.Su-wei Hsieh i Jan Zieliński nie zamierzali się zatrzymywać i szybko opanowali sytuację w drugim secie, prowadząc 3:1. Świetnie rozumiejąca się para mikstowa nie oddała prowadzenia i zameldowała się w następnej rundzie wielkoszlemowej rywalizacji.

Zastępujący zawodników gospodarzy tenisiści nie mieli szans w starciu z faworytami. Polak i Tajwanka na przełamanie musieli jednak chwilę poczekać. Udało się w szóstym gemie, gdy wyszli na prowadzenie 4:2, a później przedłużyli serię i zgarnęli seta po wyniku 6:2.Su-wei Hsieh i Jan Zieliński nie zamierzali się zatrzymywać i szybko opanowali sytuację w drugim secie, prowadząc 3:1. Świetnie rozumiejąca się para mikstowa nie oddała prowadzenia i zameldowała się w następnej rundzie wielkoszlemowej rywalizacji.Jan Zieliński i Su-wei Hsieh pozostają w walce o trzeci wielkoszlemowy tytuł w karierze! Po tym, jak z rywalizacji w grze mieszanej wycofali się Amerykanie Katie Volynets/Rajeev Ram, ich miejsce błyskawicznie zajęli Ulrikke Eikei i Maximo Gonzalez. Norweżka i Argentyńczyk nie mieli szans! Polak i Tajwanka wygrali pierwszy mecz na US Open 6:2, 6:3. Nasz tenisista myślami jest już przy meczu gry podwójnej z Hugo Nysem.