Kolejna sensacja w Nowym Jorku. 6:1 na koniec, dwukrotna mistrzyni Australian Open odpada

US Open 2024 przynosi kolejne niespodzianki i sensacyjne wyniki. Tym razem kibice na Flushing Meadows byli świadkami dramatycznego rozstrzygnięcia, w którym dwukrotna mistrzyni Australian Open niespodziewanie odpadła z turnieju, przegrywając swój mecz wynikiem 6:1 w decydującym secie.

Faworytka, która w przeszłości dominowała na kortach w Melbourne, nie była w stanie odnaleźć swojej formy w Nowym Jorku. Mecz rozpoczął się od wyrównanej walki, ale z każdą kolejną piłką coraz bardziej widać było, że rywalka zyskuje przewagę, a frustracja dwukrotnej mistrzyni Australian Open rosła.

Decydujący set zakończył się w sposób, który niewielu by przewidziało. Wynik 6:1 jest wyrazem dominacji przeciwniczki, która nie pozwoliła rywalce na powrót do gry. Dla dwukrotnej mistrzyni Australian Open była to gorzka porażka, która z pewnością odbije się echem w świecie tenisa.

To, co miało być kolejnym krokiem w kierunku wielkiego sukcesu, zamieniło się w jedno z najbardziej zaskakujących rozstrzygnięć tegorocznego US Open. Wszyscy fani tenisa mogą być pewni jednego – turniej w Nowym Jorku nie przestaje zadziwiać i dostarczać emocji na najwyższym poziomie.