Iga Świątek – Jessica Pegula. Kiedy mecz US Open? Wynik na żywo, relacja live

Iga Świątek podejmuje Jessicę Pegulę w hitowym meczu ćwierćfinału wielkoszlemowego US Open. Polka na amerykańskich kortach pokazuje świetną formę i na papierze także z najbliższą rywalką powinna sobie poradzić. Jak będzie w rzeczywistości? Wynik meczu Iga Świątek – Jessica Pegula na żywo, relacja live na Interii

Iga Świątek jak dotąd nie straciła jeszcze seta podczas tegorocznego US Open, pewnie krocząc od zwycięstwa do zwycięstwa. Najtrudniej grało się jej się z Kamillą Rachimową, z którą drugi set musiała rozgrywać na przewagi. Dla Jessici Peguli tegoroczny sezon z kolei jest bardzo trudny. Amerykańska tenisistka na dwa miesiące musiała przerwać występy w turniejach ze względu na zdrowie, z tego powodu opuszczając chociażby French Open. Na Wimbledonie oraz igrzyskach olimpijskich odpadała bardzo szybko

W tegorocznym US Open radzi sobie jednak równie dobrze, co Iga, również nie straciwszy nawet jednego seta. Zwyżkową formę Peguli mogły sugerować już mniejsze turnieje bezpośrednio przed US Open, szczególnie tryumf w Toronto.Czy Iga Świątek zdoła awansować do półfinału wielkiego szlema w USA?US Open: Iga Świątek – Jessica Pegula. O której? Wynik meczu na żywo, relacja liveMecz Iga Świątek – Jessica Pegula rozpocznie się w nocy ze środy na czwartek, nie wcześniej niż o godzinie 01:00. Transmisja ze spotkania dostępna będzie na Eurosport 1. Relacja “na żywo” na