Jessica Pegula – Aryna Sabalenka [NA ŻYWO]. Relacja online dzisiaj z finału US Open

Czas na finał US Open. Mecz Aryny Sabalenki z Jessicą Pegulą rozpocznie się o godzinie 22:00.

Pegula – Sabalenka 2:3

Pegula odrabia stratę przełamania. Skorzystała z błędów rywalki. Druga próba break-pointa okazała się skuteczna.
2. set

Pegula – Sabalenka 1:3

Wreszcie gem dla Peguli. Musiała bronić break-pointa. Ostatecznie jej się to udało i ma gema.

1. set

Pegula – Sabalenka 0:3

“Na sucho” wygrywa Sabalenka. Nie ma litości dla rywali. Robi się niebezpiecznie dla Amerykanki.
2. set

Pegula – Sabalenka 0:2

Przełamanie. Zaczyna rozdawać karty Sabalenka. Zaprasza rywalkę do siatki, a ta kompletnie nie wie co przy niej zrobić.
2. set

Pegula – Sabalenka 0:1

Pierwszy gem dla Sabalenki. Zaczęło się od prowadzenia 40:0. Potem dwa punkty Peguli i ostatecznie przebudzenie Białorusinki.
1. set

Pegula – Sabalenka 5:7

Aryna Sabalenka wygrywa pierwszego seta! Ależ dramaturgia w końcówce. Białorusinka jednak zachowała więcej spokoju i wygrała po godzinie walki w pierwszym secie.
1. set

Pegula – Sabalenka 5:6

Najdłuższy gem meczu. Mnóstwo ciekawych wymian. Ostatecznie wygrywa Sabalenka. Niemniej jednak spore problemy w ostatnich minutach ma Białorusinka.
1. set

Pegula – Sabalenka 5:5

I mamy po 5! Pegula prowadziła 40:0. Sabalenka odrobiła dwa punkty. Ostatecznie przegrała po bekhe