Hokejowa Liga Mistrzów: Tylko 2 drużyny bez porażki. Padł frekwencyjny rekord sezonu

Gole Vinzenza Rohrera i Mikko Lehtonen, który trafił w przedostatniej minucie spotkania, pozwoliły gospodarzom odwrócić wynik. Lehtonen w pierwszej tercji zaliczył także asystę przy golu zdobytym przez Svena Andrighetto. Dla Tigers wynik otworzył mający na swoim koncie 961 występów w NHL amerykański weteran Justin Braun, a na liście strzelców znalazł się jeszcze Danjo Leonhardt.

Gole Vinzenza Rohrera i Mikko Lehtonen, który trafił w przedostatniej minucie spotkania, pozwoliły gospodarzom odwrócić wynik. Lehtonen w pierwszej tercji zaliczył także asystę przy golu zdobytym przez Svena Andrighetto. Dla Tigers wynik otworzył mający na swoim koncie 961 występów w NHL amerykański weteran Justin Braun, a na liście strzelców znalazł się jeszcze Danjo Leonhardt.W Zurychy zmierzyły się ze sobą niepokonane dotąd ekipy miejscowych ZSC Lions i Straubing Tigers z Niemiec. Bawarskie “Tygrysy” dwukrotnie wychodziły na prowadzenie i prowadziły 2:1 do 56. minuty, ale ostatecznie to miejscowe “Lwy” cieszyły się z wygranejHokejowa Liga Mistrzów: Tylko 2 drużyny bez porażki. Padł frekwencyjny rekord sezonuJuż tylko 2 drużyny pozostały bez porażki w tej edycji Hokejowej Ligi Mistrzów. Dziś w trzeciej tercji odwrócone zostały losy meczu dwóch zespołów, które do tej pory nie miały na koncie przegranej. W piątek padł także frekwencyjny rekord tego sezonu w HLMW Zurychy zmierzyły się ze sobą niepokonane dotąd ekipy miejscowych ZSC Lions i Straubing Tigers z Niemiec. Bawarskie “Tygrysy” dwukrotnie wychodziły na prowadzenie i prowadziły 2:1 do 56. minuty, ale ostatecznie to miejscowe “Lwy” cieszyły się z wygranej