Potwierdziły się złe wieści w sprawie Bartosza Kurka! ZAKSA ogłasza

Bartosz Kurek w pierwszym secie sobotniego meczu PlusLigi z PGE Projektem Warszawa doznał urazu oka. W ciągu najbliższych dni kapitan naszego zespołu będzie pod stałą kontrolą okulistyczną, co będzie skutkowało przerwą w treningach” — czytamy w komunikacie ZAKSY Kędzierzyn-Koźle. Według naszych nieoficjalnych informacji przerwa ma potrwać około dwóch tygodni.Więcej informacji wkrótce.

Ruszyła PlusLiga, a już w 1. kolejce kibice w Warszawie mogli oglądać prawdziwy gwiazdozbiór, bo na spotkanie z PGE Projektem przyjechała ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. Nowym kapitanem zespołu jest Bartosz Kurek, który po latach gry w Japonii wrócił do Polski.

Kurek miał jednak sporego pecha już na początku meczu. Atakujący przy stanie 9:9 musiał opuścić murawę, a kilkadziesiąt minut później udał się do szpitala. Po ataku Artura Szalpuka z lewego skrzydła piłka odbiła się od parkietu pomiędzy broniącymi Erikiem Shojim a Bartoszem Kurkiem i uderzyła atakującego ZAKSY w okolice oka. Nie było to mocne uderzenie, ale jak się okazało, draśnięcie miało fatalne skutki.W związku z urazem, jakiego Bartosz Kurek doznał podczas pierwszego meczu PlusLigi sezonu 2024/2025 kapitana ZAKSY Kędzierzyn-Koźle czeka przerwa w grze i treningach. Bartosz Kurek w pierwszym secie sobotniego meczu PlusLigi z PGE Projektem Warszawa doznał urazu oka. W ciągu najbliższych dni kapitan naszego zespołu będzie pod stałą kontrolą okulistyczną, co będzie skutkowało przerwą w treningach” – brzmi pełna treść komunikatu klubu z Kędzierzyna-Koźla.

W związku z urazem, jakiego Bartosz Kurek doznał podczas pierwszego meczu PlusLigi sezonu 2024/2025 kapitana ZAKSY Kędzierzyn-Koźle czeka przerwa w grze i treningach. Bartosz Kurek w pierwszym secie sobotniego meczu PlusLigi z PGE Projektem Warszawa doznał urazu oka. W ciągu najbliższych dni kapitan naszego zespołu będzie pod stałą kontrolą okulistyczną, co będzie skutkowało przerwą w treningach” – brzmi pełna treść komunikatu klubu z Kędzierzyna-Koźla.Bartosz Kurek w pierwszym secie sobotniego meczu PlusLigi z PGE Projektem Warszawa doznał urazu oka. W ciągu najbliższych dni kapitan naszego zespołu będzie pod stałą kontrolą okulistyczną, co będzie skutkowało przerwą w treningach” — czytamy w komunikacie ZAKSY Kędzierzyn-Koźle. Według naszych nieoficjalnych informacji przerwa ma potrwać około dwóch tygodni.Więcej informacji wkrótce.

W związku z urazem, jakiego Bartosz Kurek doznał podczas pierwszego meczu PlusLigi sezonu 2024/2025 kapitana ZAKSY Kędzierzyn-Koźle czeka przerwa w grze i treningach. Bartosz Kurek w pierwszym secie sobotniego meczu PlusLigi z PGE Projektem Warszawa doznał urazu oka. W ciągu najbliższych dni kapitan naszego zespołu będzie pod stałą kontrolą okulistyczną, co będzie skutkowało przerwą w treningach” – brzmi pełna treść komunikatu klubu z Kędzierzyna-Koźla.