Qinwen Zheng – Aryna Sabalenka [RELACJA NA ŻYWO]

Qinwen Zheng — Aryna Sabalenka to zdecydowanie jeden z największych hitów tegorocznego US Open! W walce o półfinał imprezy zmierzą się bowiem ze sobą mistrzyni olimpijska z Paryża i wiceliderka rankingu WTA. Za faworytkę uważa się Białorusinkę, ale Chinka m.in. podczas IO potwierdziła, że potrafi pokonać każdą rywalkę.

Przypomnijmy, że na triumfatorkę tego starcia czeka już Emma Navarro, która pokonała w dwóch setach — 6:2, 7:5 Paulę Badosę. Amerykanka, która wyeliminowała już m.in. Coco Gauff rozgrywa najlepszy turniej w karierze. Do tej pory nigdy wcześniej nie udało jej się dostać do półfinału imprezy Wielkiego Szlema.

Z kim Navarro zagra o awans do wielkiego finału US Open 2024? Jedno jest pewne — obojętnie czy będzie to Zheng czy Sabalenka, to przed tenisistką ze Stanów Zjednoczonych bardzo trudne zadanie. Zarówno Chinka, jak i Białorusinka to bowiem ścisła światowa czołówka.

< Powrót

Qinwen Zheng

Aryna Sabalenka

Relacja na żywo

• opis 1 – 6 set 1 2 – 6 set 2
        {number} {name} gol w minucie {goal} penalty in a minute {penalty} żółta kartka w minucie {yellowCard} czerowna kartka w minucie {redCard} blue card in a minute {blueCard} rzut karny w minucie {penaltyKick} gol po karnym w minucie {penaltyKickGoal} brak gola po karnym w minucie {penaltyKickMiss} zmiana w minucie {changes} wejście na murawę w minucie {changeIn} zejście z murawy w minucie {changeOut} rzut rożny w minucie {cornerKick} kontuzja w minucie {contusion} czas {time} {number}